Ładowanie…

GOTOWI NA PRZYGODĘ?

Jesteśmy obecni na rynku zajęć pozalekcyjnych od ponad 100 lat
dołącz do nas

Dołącz do nas

Harcerstwo to niezapomniana przygoda na całe życie! Powie to Ci każdy, kto za młodu miał szansę należeć do jednej z jednostek Związku Harcerstwa Polskiego. Jesteśmy ogólnopolskim, patriotycznym stowarzyszeniem należącym do światowego ruchu skautowego. Co najważniejsze, ZHP to organizacja otwarta na wszystkich i apolityczna. Staramy się, aby przez zabawę kształtować w młodych ludziach wartości zawarte w Obietnicy i Prawie Zucha oraz Przyrzeczeniu i Prawie Harcerskim. Są to przede wszystkim patriotyzm, braterstwo, przyjaźń, służba, wiara, praca, sprawiedliwość, wolność i pokój.

Misją ZHP jest wychowywanie młodego człowieka, czyli wspieranie go we wszechstronnym rozwoju i kształtowaniu charakteru przez stawianie wyzwań.

Jako Ośrodek ZHP Komorniki zrzeszamy dzieci i młodzież z terenu całej Gminy Komorniki, a także gmin przyległych. Każda z grup wiekowych posiada osobne zbiórki, których program kształtuje je zgodnie z ich możliwościami. Stawiamy przede wszystkim na naukę przez zabawę oraz praktykę. U nas nie ma nudnych wykładów. Jesteśmy też jednym z najtańszych zajęć pozalekcyjnych — składka członkowska to tylko 10 złotych na miesiąc. Jeśli chcesz, aby Twoje dziecko (lub Ty sam) rozwinęło się wszechstronnie, to nie zwlekaj i zapisz je do jednej z naszych jednostek! Wystarczy przyjść na spotkanie.
Wszystkie nasze zbiórki odbywają się w harcówce przy Ośrodku Zdrowia w Komornikach (wejście “E”).

Zbiórki w roku harcerskim 2023/2024

NazwaMetodykaWiekZbiórki
23 Gromada Zuchowa „Wilcze Łapy”6-10 latSoboty, 10:00-12:00
24 Drużyna Harcerska „Watra”10-13 latPoniedziałki, 18:30-20:00
25 Drużyna Starszoharcerska „Włóczykije”13-16 latWtorki, 18:30-20:30
22 Drużyna Wędrownicza „Impeesa”16-21 latProsimy o wcześniejszy kontakt